Arka Gdynia

i

Autor: Cyfra Sport Arka - ŁKS TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć baraż Arka - ŁKS STREAM ONLINE LIVE 16.06

To będzie kolejny wyrównany mecz. Arka Gdynia podejmie Podbeskidzie

2021-11-04 20:00

Szansa na awans nawet o 3 miejsca. O 20:30 na stadionie miejskim w Gdyni, piłkarze Arki podejmą Podbeskidzie Bielsko-Biała, które jest obecnie piąte w tabeli. Zdaniem trenera żółto-niebieskich, będzie to kolejny bardzo wyrównany mecz, tak jak w ostatnio, kiedy to Arka przegrała u siebie 0:1 z Miedzią Legnica.

- Prawdą jest, że jak grają ze sobą dwa wyrównane zespoły, są dłuższe, albo krótsze fazy prowadzenia gry przez przeciwnika. My w około 60-70% spotkania, mieliśmy kontrolę nad tym meczem, ale prawdą jest też, że żeśmy sobie za dużo sytuacji nie stworzyli. W odpowiednim momencie Miedź pressowała, a też później bronili się nisko - mówi w kontekście poprzedniego meczu Ryszard Tarasiewicz, trener Arki.

Szkoleniowiec nie chce oceniać przed meczem mocnych i słabych stron kolejnego rywala. Obrońca Martin Dobrotka zauważa, że o wyniku mogą zadecydować najdrobniejsze potknięcia.

- Te pierwsze 7 czy 8 drużyn są bardzo wyrównane i w tych meczach decydują detale. Na razie, do tej pory nie zdobyliśmy w tych meczach aż tyle punktów, ale mam nadzieję, że to jeszcze się odwróci i teraz po meczu będziemy się cieszyli - dodaje piłkarz.

Arka z dorobkiem 23 punktów zajmuje aktualnie siódme miejsce w tabeli Pierwszej Ligi. Do lidera, Widzewa Łódź, brakuje jej 10 punktów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE