TE stare telefony są warte majątek. Masz jeszcze taki w domu?

i

Autor: Pixabay.com

TE stare telefony są warte majątek. Masz jeszcze taki w domu?

2023-03-15 11:43

Motorola StarTAC, Ericsson T28 s czy "nieśmiertelna" Nokia 3310 - doskonale pamiętamy te telefony, z którymi mamy masę wspomnień. Okazuje się, że sprzedając taki niepotrzebny nam już sprzęt, można naprawdę sporo zarobić. Kolekcjonerzy są w stanie sporo za nie zapłacić!

Wielu z nas dawno mogło zapomnieć o ich istnieniu, a może leżą nawet gdzieś na dnie szafki. Stare komórki, z których kiedyś każdy z nas korzystał, mogą mieć wartość nie tylko sentymentalną, ale często są warte naprawdę majątek! W szczególności cenne są telefony, które w tamtym czasie były przełomowe lub posiadały unikalne funkcje.

TE stare telefony są warte majątek. Masz jeszcze taki w domu? Zobacz w naszej galerii! 

Ile warte są stare telefony?

Choć wielu z nas może być zaskoczonych tą widomością, stare modele telefonów mogę być warte nawet kilka tysięcy! Są one przede przedmiotem zainteresowania entuzjastów i kolekcjonerów elektroniki. Jak zaznacza Głos Koszaliński, cena starych telefonów zależy od wielu czynników. Wpływa na to m.in. stan urządzenia, popularność modelu i zainteresowanie kolekcjonerów.

Sonda
Czy korzystałeś/aś kiedyś z budki telefonicznej?
Michał Cichy typuje walkę Denis Załęcki - Don Kasjo: Stawiam na...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE