Te samochody są najbardziej awaryjne. Na te modele uważaj!

i

Autor: pexels

Motoryzacja

Te samochody są najbardziej awaryjne. To najbardziej popularne modele wśród Polaków

Chcesz mieć auto nieawaryjne i jak najrzadziej odwiedzać mechanika? Te modele omijaj szerokim łukiem. One mają najwięcej usterek.

Niemieckie Stowarzyszenie Inspekcji Technicznej TÜV kontroluje i certyfikuje systemy techniczne, m.in.: samochody. Raporty TÜV są źródłem wiedzy na temat usterkowości poszczególnych modeli również na rynek polski. Niemieckie samochody są użytkowane w takich samych warunkach klimatyczne, jak w Polsce. Kto z nas w końcu nie miał auta „od Niemca”?

TÜV poddał analizie około 9,6 miliona wyników kontroli pojazdów w okresie od lipca 2021 r. do czerwca 2022 r. Najnowszy raport obejmuje wyniki 226 modeli pojazdów, które podzielono na pięć grup wiekowych. Każdy z raportowanych modeli został skontrolowany w co najmniej kilku tysięcy egzemplarzach.

Tutaj prezentujemy auta najmniej awaryjne!

To najbardziej awaryjne auta!

W galerii prezentujemy najbardziej awaryjne samochody ze wskazaniem rocznika. Obok każdego modelu podano wykryty odsetek poważnych usterek w wynikach badań.

Tłumy Polaków wściekłych na PiS! Relacja z Marszu 4 czerwca
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE