media społecznościowe

i

Autor: Pixabay.com

w sieci

Te pomorskie miasta wymiatają w social mediach. Powstał specjalny ranking!

2023-11-21 11:20

Ciężko o lepszą komunikację z mieszkańcami, jak nie media społecznościowe. W dzisiejszych czasach prawie każdy ma konto na portalach typu Instagram czy Facebook. Takie konta mają też miasta i... radzą sobie na nich bardzo dobrze! Powstał specjalny ranking, w którym widać jakie miasto na Pomorzu posiada najbardziej angażujące profile. Zobaczcie sami!

Social media są dla nas dziś jednym z głównych źródeł informacji. Facebook, X czy Instagram to od wielu lat nie tylko platformy to dzielenia się fotkami czy wiadomościami z najbliższymi ale... z całym światem. W internecie znajdziemy też konta firm i samorządów, które mogą w łatwy sposób komunikować się ze swoimi klientami i mieszkańcami za darmo. 

Niektóre miasta bardzo do dobrze odnalazły się w tym świecie, publikując wideo, wstawiając memy i generują nimi bardzo duże zasięgi. Jakie miasta raczą sobie najlepiej? Local Some, platforma poszukiwania inspiracji, poznawania najnowszych trendów oraz wymiany doświadczeń, dedykowana w całości samorządowej komunikacji w internecie i mediach społecznościowych, przygotowała specjalny ranking dla Pomorza. Zobaczcie w galerii poniżej, czy w top 10 znajduje się wasza miejscowość! 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sonda
Sklonowałbyś swojego psa?
R. BOCHENEK: ZAGŁOSUJĘ ZA IN VITRO
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE