Te samochody są najmniej awaryjne. Wśród nich są nawet 10-letnie modele

i

Autor: pixabay

Motoryzacja

Szukasz samochodu? Sprawdź, które są najmniej awaryjne!

Jak samochód to tylko nieawaryjny i bezpieczny. Ale jak to sprawdzić przed zakupem? Z pomocą przychodzi raport TÜV, który sprawdza usterkowość pojazdów.

Niemiecki Stowarzyszenie Inspekcji Technicznej TÜV kontroluje i certyfikuje systemy techniczne, m.in.: samochody. Raporty TÜV są źródłem wiedzy na temat usterkowości poszczególnych modeli również na rynek polski. Niemieckie samochody są użytkowane w takich samych warunkach klimatyczne, jak w Polsce. Kto z nas w końcu nie miał auta „od Niemca”?

TÜV poddał analizie około 9,6 miliona wyników kontroli pojazdów w okresie od lipca 2021 r. do czerwca 2022 r. Najnowszy raport obejmuje wyniki 226 modeli pojazdów, które podzielono na pięć grup wiekowych. Każdy z raportowanych modeli został skontrolowany w co najmniej kilku tysięcy egzemplarzach.

Oto najmniej awaryjne auta!

W galerii prezentujemy najmniej awaryjne samochody ze wskazaniem rocznika. Obok każdego modelu podano wykryty odsetek poważnych usterek w wynikach badań.

Murator M252 Solidny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE