Stoki narciarskie na Pomorzu- sezon 2022/2023. Godziny otwarcia, cennik

2023-03-24 8:41

Na Pomorzu mamy całkiem sporo stoków narciarskich. Mieszkańcy nie muszą jechać kilkaset kilometrów, aby pozjeżdżać na nartach czy snowboardzie. W jakich godzinach są otwarte ośrodki?

Dla mieszkańców Pomorza mamy dobrą wiadomość. Nie musicie jechać na południe Polski, aby skorzystać z uroków zimy. Stoki narciarskie są otwarte na Pomorzu i to całkiem blisko!

Ośrodki narciarskie - otwarte

Większość stoków narciarskich otwarta jest niezależnie od warunków pogodowych. Można korzystać 7 dni w tygodniu od godzin porannych do wieczornych. Niektóre ośrodki oferują zjazdy nocne - niezwykle urokliwe przeżycie!

Ceny zależne są od ilości wjazdów i godzin spędzonych na stoku. Wahają się od 40-50 zł za godzinę. W ośrodkach narciarskich funkcjonują także wypożyczalnie sprzętu, dlatego nie trzeba posiadać własnych nart czy snowboardu. 

Tłumy na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Gdańsku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE