Specyficzny sposób chodzenia Władimira Putina. Zwróciliście uwagę NA TEN SZCZEGÓŁ?

2022-04-06 12:53
Specyficzny sposób chodzenia Władimira Putina. Zwróciliście NA TEN SZCZEGÓŁ uwagę?
Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Specyficzny sposób chodzenia Władimira Putina. Zwróciliście NA TEN SZCZEGÓŁ uwagę?

Wiele osób zauważyło, że Władimir Putin ma dość specyficzny sposób chodzenia. Naukowcy doszukiwali się powodu w różnych chorobach. Prawda okazała się jednak naprawdę przerażająca!

Przy różnego rodzaju wystąpieniach Putina nie sposób nie zauważyć jego charakterystycznego sposobu poruszania się. Prezydent Rosji trzyma prawą rękę sztywno przy ciele, kiedy ta druga dość swobodnie porusza się podczas chodzenia. 

Powód? Jest zaskakujący. 

Władimir miał chorować na Parkinsona, czego próbował dowieść m.in. brytyjski portal The Sun. W listopadzie sporo mówiło się o tym, że Putin ma zrezygnować nawet ze swojej funkcji. Twierdzono, że odejdzie w styczniu... 2021 roku. Prognozy te jednak oczywiście nie sprawdziły się. 

Najpierw do głowy przychodzi myśl, że wszyscy cierpią na chorobę Parkinsona - że na Kremlu wybuchła istna epidemia tej choroby

- tłumaczy profesor Bas Bloem, neurolog specjalizujący się w dysfunkcjach ruchowych z Ośrodka Badań nad Parkinsonem w holenderskim Nijmegen cytowany przez WP.pl.

Portal dodaje również, że symetryczne ruchy ciała i jednostronne usztywnienie którejś połowy z reguły jest utożsamiane z jakimś rodzajem schorzenia neurologicznego - należy m. in. do ważnych symptomów świadczących o rozwoju choroby Parkinsona.

Dlaczego Putin chodzi w TEN sposób? Powód jest naprawdę przerażający!

Ponoć jego specyficzny sposób poruszania się ma związek z instrukcją treningową KGB. Podręcznik zalecał agentom, by trzymali prawą rękę sztywno blisko ciała, żeby łatwiej i szybciej wyciągnąć broń.

Sonda
Czy chciałbyś dożyć 100 lat?
Express Biedrzyckiej 05.04 (gen. Stanisław Koziej, Radosław Sikorski - PO oraz dr Małgorzata Bonikowska) Sedno Sprawy: Włodzimierz Czarzasty
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE