Sopot: Prace na al. Niepodległości zostały wznowione. Uwaga na utrudnienia!

2021-01-21 10:20
al. Niepodległości
Autor: Fotobank.PL/UMS

Z uwagi na trudne warunki atmosferyczne konieczne było wstrzymanie prac polegających na asfaltowaniu al. Niepodległości i ul. Wejherowskiej. Prace zostają dziś (21.01) wznowione, zakończenie planowane jest na 26 stycznia.

W związku z kontynuacją prac utrzymane zostają utrudnienia w ruchu drogowym:

- na al. Niepodległości ruch w kierunku Gdańska oraz w kierunku Gdyni odbywa się po dwóch pasach ruchu, z wyjątkiem odcinka jezdni aktualnie przebudowywanego, tj. prawy pas ruchu jezdni w kierunku Gdańska na odcinku około 200 m, zaczynając od zatoki autobusowej przy ul. Wejherowskiej. 

- całkowite zamkniecie ul. Wejherowskiej na odcinku od al. Niepodległości do ulicy Kraszewskiego (od zjazdu z Alei Niepodległości na kierunku do Gdańska do wjazdu na rondo na wysokości ul. Kraszewskiego). Na czas zamknięcia ul. Wejherowskiej objazd dla mieszkańców Kamiennego Potoku i Brodwina prowadzony jest poprzez ul. Malczewskiego.  

Ponad to kontynuowane będzie całkowite zamknięcie tunelu pod Aleją Niepodległości w ciągu ul. Bohaterów Monte Cassino. Powyższe spowodowane jest remontem obiektu.