Smacznie spał na ławce na przystanku. Okazało się, że był poszukiwany

i

Autor: Pomorska policja/canva

Smacznie spał na ławce. Okazało się, że był poszukiwany

2023-03-16 10:53

Ławkę na przystanku zamieni na łóżko w więziennej celi. Ta interwencja dla policjantów była dość nietypowa. 45-latek, który spał w miejscu publicznym w Gdańsku Oliwie okazał się być poszukiwany.

We wtorek (14 marca) policjanci podczas patrolu pieszego ulicy Opata Jacka Rybińskiego, zauważyli mężczyznę, który spał na ławce na przystanku komunikacji miejskiej. W związku z popełnionym wykroczeniem mundurowi podjęli interwencję.

Podczas legitymowania okazało się, że 45-latek z Dęblina jest poszukiwany przez sąd nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. Według tej podstawy mężczyzna na 3,5 roku trafi teraz do więzienia za przestępstwo handlu narkotykami.

- komentują mundurowi. 

Jak dodają policjanci, 45-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. W środę 915 marca) zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3,5 roku.

5 lat czekała na sprawiedliwość za śmierć brata. "Wreszcie koniec tej gehenny"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE