Samolot . Trik stewardessy

i

Autor: pixels/virginaustralia

podróże

Skorzystaj przy kolejnej podróży. Stewardessa pokazuje przydatny trik!

Dla wielu to najgorszy element podróży samolotem - podłokietnik od skrajnego fotela, który jest złożony gdy chcemy się oprzeć i rozłożony, gdy próbujemy przejść. Zawsze na złość i zawsze zablokowany. Czy aby na pewno? Stewardessa pokazuje trik, który trzeba poznać!

Porady dla podróżujących biją rekordy w sieci. Każdy chce wiedzieć jak uprzyjemnić sobie podróż, z jakich trików można skorzystać i jak przygotować się do wyjazdu. Z tej porady skorzystają wszyscy podróżujący samolotami. Jeżeli o tym nie wiedziałeś, komfort twojej kolejnej podróży będzie wyższy niż wcześniej!

Guzik w samolocie

Stewardessa pokazała do czego służy guzik w podłokietnikach. Naciśnięcie jednego przycisku spowoduje, że podłokietnik, którego do tej pory nie byliśmy w stanie "poskromić" w końcu zacznie z nami współpracować! Ten guzik zmieni jakość podróży, każdy powinien o tym wiedzieć przed lotem.

Do czego służy guzik w podłokietniku w samolocie?

W sieci nie brakuje historii o tym, jak pasażerowie lotów musieli mierzyć się z niewygodnymi podłokietnikami siedzeń od strony korytarza. O ile te w środku rzędów podnoszą się i opuszczają bez większego problemu, tak te na skrajnych siedzeniach wydają się być nie do ruszenia. Tak jednak nie jest, by poprawić położenie podłokietnika, trzeba znać ten patent!

Pracowniczka australijskich linii lotniczych wyjaśniła wszystko w jednym z najnowszych nagrań. Wystarczy wsadzić palec pod podłokietnik i... nacisnąć tajemniczy przycisk. Nie każdy zdaje sobie sprawę z jego istnienia, ale dzięki temu uda nam się podnieść cały podłokietnik do pozycji pionowej.

Teraz już nigdy podłokietnik nie będzie wam przeszkadzał i nie zaczepicie o niego torbą - wykorzystaj trik dla podróżnych.

GALERIA: Porty lotnicze, z których najszybciej dostaniesz się do centrów miast

Pomorskie. Test roweru elektrycznego Mevo 2.0
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE