Sanah

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER, EAST NEWS

Sanah w Gdańsku! Niebawem rusza sprzedaż biletów! Ile kosztują?

2022-12-05 9:11

Sanah ma 25 lat, jest jedną z najpopularniejszych obecnie wokalistek w Polsce. Na swojej stronie internetowej ogłosiła, że w 2023 roku zagra koncerty na stadionach. Jeden z nich odbędzie się 8 września na Polsat Plus Arenie Gdańsk. Bilety w sprzedaży od wtorku, 6 grudnia, co oznacza, że można zrobić komuś prezent na Mikołajki.

Sanah - jedna z najpopularniejszych

Sanah urodziła się w 1997 roku w Warszawie. Nazywa się Zuzanna Irena Grabowska, pseudonim artystyczny pochodzi od pierwszego imienia. Ma wykształcenie muzyczne, kilkukrotnie brała udział w przesłuchaniach do programu The Voice of Poland. 

Zauważył ją Dawid Podsiadło, a do duetu zaprosił ją Matt Dusk. Wydawane od połowy 2019 roku utwory przyniosły jej tytuł jednej z największych muzycznych nadziei 2020 roku i rzeszę fanów, których przybywa w szybkim tempie. Wydana jesienią 2019 winylowa EP-ka ja na imię niewidzialna mam dotarła na szczyt listy najpopularniejszych winyli w Empiku.

Na jej stronie internetowej czytamy:

"Może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek – w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami. Autorka jednego z największych hitów w polskiej muzyce pop ostatnich lat – „Szampana” oraz niezliczonych złotych, platynowych, multiplatynowych i diamentowych przebojów, wśród których znajdują się: „Szampan”, „Melodia”, „Ale jazz”, „etc. (na disco)”, „ten Stan”, „Szary świat”, „ostatnia nadzieja” czy „Nic dwa razy”.

Sanah zaśpiewa na Polsat Plus Arenie Gdańsk

Sanah ma na koncie kilka albumów: "Królowa dam" (2020), "Irenka" i "Uczta" (oba 2021), "Sanah śpiewa poezyje" (2022). 

W niedzielę, 4 grudnia, artystka ogłosiła, że w 2023 roku wystąpi na koncertach stadionowych. 

"Wymarzyłam coś na moich 5 urodzinach. Dopiero dziś, tak trochę nieśmiało, ale chciałabym spróbować zrealizować to marzenie. Nieśmiało, ale jednak…zapraszam Was na STADIONY!!!PS. Gdyby nie to nieustanne wsparcie, które codziennie dostaję od Was, dziś nie byłabym taka odważna, Dziękuję Wam moi kochani najukochańsi!"- napisała na swojej stronie internetowej.

Sanah 15 sierpnia wystąpi na Stadionie Śląskim oraz 8 września na Polsat Plus Arenie Gdańsk.

Sprzedaż biletów na trasę stadionową wystartuje 6 grudnia o 12:00 na www.ucztanaducztami.pl.     

Ceny biletów 

Jeszcze nie wiemy ile będą kosztowały bilety na koncert w trójmieście, ale możemy się domyślać.  Ceny biletów zaczynają się od 359 złotych, a bywa, że kosztują nawet 449 złotych. 

Sanah o płycie „Uczta”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE