Rolki znów zagoszczą w Ergo Arenie. Do hali wraca cykl imprez Rolkowisko

2020-06-26 14:41 Patryk Rosiński
Rolkowisko ponownie odbywać się będzie w Ergo Arenie
Autor: pixabay.com Rolkowisko ponownie odbywać się będzie w Ergo Arenie

Rolkowisko znane jest mieszkańcom trójmiasta od dawna. Rozpoczynająca się w lipcu edycja, będzie już czwartą odsłoną. Choć niektóre elementy będą musiały się zmienić ze względu na obostrzenia sanitarne, formuła wydarzeń pozostaje taka sama.

W Ergo Arenie znów będzie można pojeździć na rolkach. W hali w trzy niedziele lipca oraz trzy sierpnia odbędzie się Rolkowisko. Będzie można nie dość, że nauczyć się samej jazdy, gry w hokeja, to wziąć udział w zajęciach fitness. Na chętnych czekać będą łącznie 4 tysiące metrów kwadratowych oraz cztery wydzielone strefy.

- Chcemy, aby każdy znalazł na miejscu coś dla siebie, by czuć się odpowiednio do swoich umiejętności - mówi Aleksandra Golec z Ergo Areny. Posłuchaj:

Posłuchaj jakie strefy utworzone zostaną na czas trwania Rolkowiska:

W związku z zaleceniami sanitarnymi, w wydarzeniu będzie mogła wziąć udział ograniczona liczba osób. Z tego też względu warto przychodzić do obiektu wcześniej, gdyż nie będzie prowadzona rezerwacja miejsc.

- Wszystkich chętnych zapraszamy wejściem A1 - dodaje Golec. Posłuchaj:

Posłuchaj ile osób będzie mogło wziąć udział w Rolkowisku:

Na miejscu nie będzie także możliwości wypożyczenia sprzętu. Wstęp na Rolkowisko w Ergo Arenie będzie całkowicie darmowy.

Pierwszy sklep charytatywny w Chorzowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.