Rodzina, przyjaciele i tysiące kibiców pożegnali Zbigniewa Rybaka

i

Autor: screen Pożegnanie Zbyszka Rybaka

Rodzina, przyjaciele i tysiące kibiców pożegnali Zbigniewa Rybaka [FILM]

2023-01-13 14:08

Zbigniew Rybak zmarł niespodziewanie 21 grudnia 2022 roku. Legenda rugby Arki Gdynia został pochowany na Cmentarzu Witomińskim. W ostatnią drogę odprowadziła go rodzina, przyjaciele i tysiące kibiców.

Zbigniew Rybak wychowany w Gdyni na Pustkach Cisowskich był szalikowcem piłkarzy Arki, szybko zaczął trenować sporty walki. W 1996 roku, razem m. in. z Dariuszem Komisarczukiem, Jackiem Wojaczkiem i Wojciechem Ruszkiewiczem, był jednym z założycieli Rugby Club Arka Gdynia.

Pożegnanie Zbigniewa Rybaka:

Przez wiele lat występował jako zawodnik w formacji młyna w jego pierwszej linii na prestiżowej pozycji filara. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski, był również działaczem popularnych Buldogów. W 2016 roku został skarbnikiem, a we wrześniu tego roku członkiem zarządu gdyńskiego klubu. Był legendą Arki.

Zbigniew Rybak zmarł 21 grudnia 2022 roku. Uroczyści pogrzebowe rozpoczęły się 31 grudnia na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Rodzina, przyjaciele oraz fani pożegnali byłego rugbystę, oddając mu hołd. Zbigniew Rybak spoczął na Cmentarzu Witomińskim.

Benedykt XVI nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE