Promyk

i

Autor: Oskar Bąk

Nowy uczeń na Politechnice Gdańskiej? Powstaje nietypowa sesja zdjęciowa!

2023-02-07 21:51

Właśnie powstaje nietypowa sesja zdjęciowa, psów z gdańskiego schroniska Promyk wraz z wykładowcami i władzami Politechniki Gdańskiej. Dzięki temu nietypowemu połączeniu być może uda znaleźć się nowy dom dla szóstki piesków, a także zwrócić uwagę na główny cel tej akcji, czyli rozmowę na temat świadomej adopcji.

Głównym celem tej akcji jest zwrócenie uwagi na odpowiedzialną adopcję, która wiąże się z podkreśleniem faktu że do przyjęcia zwierzęcia pod swój dach należy się odpowiednio przygotować. Nie może być to decyzja spontaniczna, ani podjęta pod wpływem emocji. Dodatkowo należy też zwrócić uwagę, że często zwierzęta ze schroniska wymagają większych nakładów pracy i cierpliwości. Inicjatorką tej akcji jest pani Dagmara Borucka. Jak przyznaje miłość do zwierzaków i chęć połączenie tego z miejscem jej pracy zaowocowało powstaniem tej akcji. 

Chodzi tu o to o sesje zdjęciową psiaków wraz z pracownikami i władzami uczelni. Może się zdarzyć, że właśnie na terenie politechniki znajdą one swojego przyszłego właściciela.

Chyba mają wyczucie że jesteśmy w świątyni wiedzy (psy) więc bardzo kulturalnie, bardzo sympatycznie wszystko się odbywa. One już powinny powoli wchodzić w procesy adopcyjne, dlatego je pokazujemy.

- mówi Grzegorz Zalewski z gdańskiego schroniska Promyk.

W ramach akcji powstanie sesja zdjęciom 6 piesków gotowych do adopcji wraz z pracownikami Politechniki Gdańskiej. Wspomniane zdjęcia zobaczycie w okolicach 12 lutego na facebookowym fanpage'u Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

O nowych projektach, uczuciach i pierwszym razie w Polsce. ATREYU dla Eski Rock
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE