Prosto zza kierownicy! Od dziś rusza w Gdyni kino samochodowe

2020-05-22 8:11 Dominika Bakura
Kino samochodowe - Poland Tour 2020 dotrze na Podkarpacie! Kiedy będzie w Rzeszowie?
Autor: Pixabay

Filmy obejrzymy w amerykańskim stylu! Już dziś na parkingu przy Gdynia Arenie rusza pierwsze w mieście kino samochodowe. Każdego dnia mieszkańcy będą mieli okazje obejrzeć dwa filmy. Na piątek zaplanowano - „Kształt wody” Guillermo del Toro oraz „Pewnego razu w… Hollywood” Quentina Tarantino.

- Projekcje filmów będą wyświetlane na gigantycznym ekranie o powierzchni aż 77 m2. Nie zapomnieliśmy także o wysokiej jakości dźwięku. Naszym widzom udostępnimy specjalną falę radiową, co oznacza, że na swoich odbiornikach, w samochodzie, będą oni mogli słyszeć wszystkie filmowe dialogi - mówi Piotr Jakóbik, organizator. 

- Wysoka jakość dźwięku i gigantyczny ekran – mówi Piotr Jakóbik, organizator. Posłuchaj:

Parking przy gdyńskiej Arenie będzie mógł pomieścić nawet do 200 aut podczas jednego seansu. – Musimy jednak pamiętać, że wjazd będzie możliwy tylko od ul. Wileńskiej, na godzinę przed rozpoczęciem seansu, ale nie później niż 15 minut przed emisją filmu – dodaje Jakóbik.

Bilety na seanse można nabyć wyłącznie za pośrednictwem strony www.kupbilecik.pl.

- Bilety na pojedyncze seanse będą w cenie: 30 zł z kartą mieszkańca i 45 zł dla pozostałych osób. Oczywiście kwota dotyczy ceny za samochód osobowy – tłumaczy organizator. 

Mieszkańcy Gdyni mogą obejrzeć filmy w kinie samochodowym w promocyjnej cenie. Posłuchaj:

Seanse w kinie samochodowym zaplanowano na godziny 18:00 i 21:00. Każdy dzień dedykowany będzie innej tematyce filmowej. Przykładowo - poniedziałki zarezerwowano na romantyczne produkcje, środy natomiast – z kinem akcji.  

- Niedziela to czas na rozrywkę familijną i przygodową. Już 24 maja o godz. 18:00 rozpocznie się projekcja filmu „Kumple z dżungli”, a o godz. 21:00 widzowie będą mogli obejrzeć „Jumanji: przygoda w dżungli”. Zapraszamy – dodaje Piotr Jakóbik.