Skrzyzowanie

i

Autor: Gdańsk.pl

Inwestycje drogowe

Prace drogowe przy Urzędzie Miejskim w Gdańsku. Koniec utrudnień dla kierowców?

2023-03-28 10:29

Budowa odwodnienia na skrzyżowaniu ulic 3 Maja-Nowe Ogrody jest niemal skończona. To strategiczna inwestycja, która ma sprawić że to miejsce nie będzie zalewane przy okazji większych ulew. Ostatnie prace w tym miejscu powrócą w II połowie kwietnia.

Kończy się gehenna kierowców jeżdżących w okolicy gdańskiego Urzędu Miasta. Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska i wykonawcy udało się niemal zakończyć budowę odwodnienia. Co warte podkreślenia stało się to ponad miesiąc przed planowanym terminem ukończenia inwestycji. W praktyce oznacza to koniec utrudnień dla kierowców, dla pieszych i rowerzystów i to już od 24.03

Utrudnienia mają jednak powrócić w II połowie kwietnia. Wtedy na miejscu układana będzie ostatnia warstwa nawierzchni. By udało się to jak najszybciej potrzebna będzie odpowiednia pogoda – brak opadów deszczu, a także dodatnie temperatury.

W trakcie trwania najprawdopodobniej wyłączane będą poszczególne pasy. Niewykluczone, że prace te odbędą się w okolicach długiego weekendu majowego.

Tomaszewski o meczu z Albanią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE