Pożar mieszkania w Tczewie: Nie żyje jedna osoba

2021-10-28 12:57
Pożar mieszkania w Tczewie: Nie żyje jedna osoba
Autor: KMP Gdańsk

Policjanci z Tczewa wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru, do którego doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Niepodległości. Niestety w wyniku zdarzenia śmierć poniósł 54-letni mężczyzna, zaś 78-letnia kobieta, która została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

W czwartek (28 października br.) około 4:25 oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie został powiadomiony o pożarze mieszkania w jednym z mieszkań przy ulicy Niepodległości. 

"Niezwłocznie na miejsce skierowano wszystkie służby, które zabezpieczyły teren i podjęły akcję gaśniczą. Mundurowi ustalili, że w mieszkaniu podczas wybuchu pożaru znajdowały się trzy osoby. 78-letnia kobieta została zabrana przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala, zaś 45-letnia kobieta odmówiła hospitalizacji"

- komentują policjanci. 

Niestety w wyniku tego pożaru śmierć poniósł 54-letni mężczyzna.

Teraz na miejscu zostaną przeprowadzone czynności przez policjantów pod nadzorem prokuratora oraz w obecności biegłego z zakresu pożarnictwa. Stróże prawa będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności, w jakich doszło do pożaru. Funkcjonariusze z budynku ewakuowali ponadto 40 osób.

Express Biedrzyckiej - Agnieszka Dziemianowicz-Bąk: Morawiecki wyprowadza pieniądze z Polski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE