Pożar

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Pożar kamienicy w Starogardzie Gdańskim. Mieszkańcy ewakuowani

2023-03-17 19:17

Jak podał oficer prasowy starogardzkiej straży pożarnej mł. kpt. Michał Swobodziński, służby w piątek, 17 marca ok. godz. 17 otrzymały zgłoszenie o pożarze poddasza kamienicy przy ul. Lubichowskiej w Starogardzie Gdańskim.

Pomorskie. Pożar poddasza kamienicy; z budynku ewakuowano 13 osób

Pożar poddasza kamienicy w Starogardzie Gdańskim. Z budynku ewakuowano 13 osób i psa. "Pożar objął część poddasza nad dwoma mieszkaniami" - relacjonował Swobodziński. Zaznaczył, że pożar się nie rozprzestrzenił i został opanowany. "W tej chwili trwa rozbiórka nadpalonych elementów konstrukcji na poddaszu" - podał. "Jedna osoba zgłaszała dolegliwość. Na miejscu jest jeden Zespół Ratownictwa Medycznego" - przekazał oficer prasowy KW PSP w Gdańsku bryg. Łukasz Płusa.

W akcji gaszenia pożaru brało udział 9 zastępów straży pożarnej. Przyczynę pożaru będą ustalali policjanci i biegli z zakresu pożarnictwa.

W ubraniach tych marek chodziły miliony osób. Co się z nimi stało? Definitywnie zniknęły z Polski? [GALERIA]

Wersow - „To jest piosenka do naszego dziecka”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE