Poszukiwany przez policję wpadł, bo nie miał maseczki w sklepie

2021-08-23 16:12
Maseczka FFP / zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay Maseczka FFP / zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Bytowa wylegitymowali mężczyznę, który nie przestrzegał się obowiązku zakrywania maseczką ust i nosa w sklepie. Okazało się, że 38-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Jak powiedział PAP w poniedziałek oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bytowie Damian Chamier Gliszczyński, funkcjonariusze w sklepie w Bytowie na ul. Drzymały podjęli interwencję wobec mężczyzny, który nie stosował się do obowiązku zakrywania ust i nosa maseczką.

38-latek za popełnione wykroczenie ukarany został mandatem. W trakcie legitymowania okazało się, że mieszkaniec Bytowa jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bytowie celem dobycia kary 221 dni pozbawienia wolności

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie, skąd został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odsiaduje karę za niepłacenie alimentów.

Zlot zabytkowych autobusów w Bydgoszczy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE