Pomorskie: Została wciągnięta do BMW! Policjanci odnaleźli uprowadzoną 18-latkę

i

Autor: KMP Gdańsk

Pomorskie: Została wciągnięta do BMW! Policjanci odnaleźli uprowadzoną 18-latkę

2021-11-12 12:59

W środę (10.11) przed północą policjanci odnaleźli 18-letnią mieszkankę powiatu kartuskiego, która tego samego dnia została uprowadzona. Mundurowi zatrzymali w tej sprawie dwie osoby- 22-letniego byłego chłopaka 18-latki oraz jego 21-letnią koleżankę

W minioną środę policjanci otrzymali zgłoszenie o prawdopodobnym pozbawieniu wolności dziewczyny z Łapalic, która została wciągnięta do bmw przez dwie osoby. Mundurowi zaraz po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli poszukiwania 18-latki. Funkcjonariusze ustalili miejsce przebywania osób.

"Tego samego dnia w środę w Mściszewicach przed północą policjanci zatrzymali trzy poszukiwane osoby- 18-letnią pozbawioną wolności dziewczynę oraz jej 22-letniego byłego chłopaka wraz z jego 21-letnią koleżanką"

- komentują policjnci. 

Mundurowi zatrzymali mężczyznę wraz z jego znajomą oraz przewieźli do Komendy w Kartuzach gdzie zostali osadzeni w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Z ustaleń wynika, że powodem zaciągnięcia dziewczyny siłą do pojazdu oraz pozbawienia jej wolności był zawód miłosny. Osoby zostały przesłuchane oraz przedstawiono im zarzut pozbawienia człowieka wolności. Ponadto 22-latek usłyszał zarzut niezatrzymania się do kontroli oraz prowadzenie pojazdem mechanicznym po cofnięciu uprawnień. Za popełnione czyny grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Zasypali grób ojca.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE