Samochód

i

Autor: Pexels /CC0/pixabay.com

Pomorskie. Siłą próbował wciągnąć kobietę do samochodu! "Teraz pójdziesz ze mną"

2022-10-31 12:34

Policjanci z Kartuz zatrzymali 27- letniego mężczyznę, który próbował wciągnąć kobietę do samochodu mówiąc, że teraz jedzie z nim. Na szczęście udało się jej uciec - przekazała w poniedziałek oficer prasowa KPP w Kartuzach sierż. Aldona Domaszk.

„Śledczy przyjęli w czwartek zawiadomienie, z którego wynikało że nieznany mężczyzna podjechał samochodem do 27-latki, stanął na poboczu, włączył awaryjne światła i próbował wciągnąć kobietę do samochodu mówiąc, że teraz jedzie z nim. Kobiecie na szczęście udało się uciec”

 – relacjonuje sierż. Aldona Domaszk.

Wyjaśniła, że zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na ustalenie tożsamości i zatrzymanie sprawcy tego samego dnia.

„Mężczyzna usłyszał zarzut, który dotyczy zmuszania przemocą do określonego zachowania. Na wniosek Prokuratora Rejonowego z Kartuz, sąd zastosował wobec 27-letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.” – dodała.

Za przestępstwo z art. 191 § 1 kodeksu karnego grozi do 3 lat więzienia.

Tak się bawią Hindusi w Warszawie. Święto Światła DIVALI
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE