Klucze, mieszkanie

i

Autor: Pixabay

Pomorskie. Drogo nie tylko w Trójmieście. Ile kosztują mieszkania w Pruszczu Gdański, Rumi i Redzie?

2023-03-28 10:25

Trójmiasto już nie takie drogie. Mieszkania w okolicznych miastach są w takiej samej cenie lub nawet droższe. Ile trzeba zapłacić za własne M w Pruszczu Gdańskim, Rumi i Redzie?

W Pruszczu Gdańskim ceny mieszkań są porównywalne do Gdańska. Tutaj za kawalerkę trzeb zapłacić około 8 500 za metr kwadratowy, co daje cenę mieszkania 300-320 tys. złotych. Za dwupokojowe podobnie. Ceny zaczynają się od 9 tys. za metr kwadratowy. Za mieszkanie 53 metrowe (trzypokojowe) trzeba zapłacić 455 tys. złotych.

Rumia jest także porównywalna z Trójmiastem. Na tamtejszym rynku nieruchomości kawalerek jest mało i kosztują 8 tys. za metr kwadratowy. Za dwa pokoje trzeba zapłacić 7-8 tys. za metr kwadratowy. Nieco tańsze są mieszkania trzypokojowe i więcej. Kosztują 6-7 tys. za metr.

Najbardziej korzysta pod względem ceny mieszkań jest Reda. Tutaj mieszkania są najtańsze. Nie ma znaczenia czy jest to kawalerka, dwupokojowe czy trzypokojowe. Wszystkie oscylują w granicach 6-8 tys. za metr. Mieszkanie dwupokojowe, 45m kw. wyniesie nas około 300 tys.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: redakcja.trojmiasto@eska.pl

Mikołaj zbiera na rehabilitację
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE