Quercus - miejsce, które sprzyja życiu. Kup mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji!

2021-09-27 8:00
Południe Gdańska, to najchętniej wybierana lokalizacja przy zakupie nowego mieszkania
Autor: mat.prasowe

Przystępne ceny, bliskość natury i możliwość szybkiego wyjazdu na obwodnicę, dzięki której można szybko dotrzeć w każde miejsce Trójmiasta, sprawia, że południe Gdańska cieszy się tak dużą popularnością wśród przyszłych mieszkańców. Sama dzielnica i jej rozwinięta infrastruktura oferują wszystko, co na co dzień potrzebne jest do wygodnego życia. Niedaleko jest szkoła, kilka przedszkoli, sklepy różnej wielkości, punkty usługowe, obiekty sportowe i tereny rekreacyjne.

Właśnie dlatego Bravo Developer postawił na tę lokalizację w swojej najnowszej inwestycji Quercus. Mieszkania budowane przez tego dewelopera cechuje bezkompromisowość w dbałości o każdy szczegół i potrzeby przyszłych mieszkańców. Rodzinne tradycje są fundamentem działalności Bravo Developera. Firma wywodzi się z przedsiębiorstwa Wodkan–Grzenkowicz, niekwestionowanego lidera w dziedzinie budowy zewnętrznych sieci wodno–kanalizacyjnych oraz budownictwa infrastrukturalnego. Quercus położony jest w zielonej okolicy dzielnicy Łostowice-Ujeścisko. Dostępne metraże mieszkań są od 39 do 71 m2.

Południe Gdańska, to najchętniej wybierana lokalizacja przy zakupie nowego mieszkania w Gdańsku
Autor: mat.prasowe

Idealne miejsce do życia!

Quercus to synonim wytrzymałości, długowieczności i siły. Miejsce dla wszystkich ceniących komfort, bezpieczeństwo i otoczenie natury. Przy planowaniu tej inwestycji, przyświecał jeden cel – stworzenie miejsca, które sprzyja życiu. Które dając schronienie ludziom, oddaje naturze tyle, ile to możliwe i o nią dba.

Trzy główne cechy inwestycji:

  • Bezkompromisowa jakość i wytrzymałość - Tak jak wytrzymałe i długowieczne są dęby szypułkowe, tak Quercus wyróżnia się swoją solidnością. Jakością, która nie idzie na kompromisy.
  • Korzystna finansowo inwestycja na lata - Dbałość o najdrobniejsze szczegóły i materiały premium, żeby w rozsądnej cenie dać wartość, która nie straci z czasem.
  • Spokój i cisza, blisko natury, która tu ożywa - Długo szukano miejsca, w którym będzie można stworzyć wyróżniającą się oazę spokoju. Znaleziono je przy ul. Wielkopolskiej.
Południe Gdańska, to najchętniej wybierana lokalizacja przy zakupie nowego mieszkania w Gdańsku
Autor: mat.prasowe

Z myślą o mieszkańcach!

Quercus to głęboko i pewnie osadzona inwestycja. Postawiono w niej na większe odstępy między budynkami. Każdy z nich został zaplanowany tak, aby zachować tyle zieleni dookoła, ile to możliwe. W ramach powierzchni wspólnych będą do dyspozycji: miejsce do przechowywania rowerów oraz wózkownie, aby w mieszkaniach zostało miejsce tylko na to, co najważniejsze. Parkowanie pojazdów będzie możliwe w hali garażowej lub parkingu zewnętrznym. Planowana jest również stacja do ładowania pojazdów elektrycznych. Dla wygody i relaksu mieszkańców dostępna będzie siłownia na świeżym powietrzu, wiata grillowa i plac zabaw dla dzieci. Na parterze budynków zaplanowano mieszkania z ogródkami, a na piętrach z tarasami.

Istotnym jest, aby nieruchomość, w którą się inwestuje, okazała się dobrą lokatą kapitału. Dlatego każdy materiał został wybrany tak, aby zapewniał wytrzymałość, która nie straci na wartości. Dzięki temu można być spokojnym, że jeśli przyjdzie taki czas, Quercus i mieszkańcom, tak jak naturze dookoła siebie, zapewni bezpieczny zysk.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Dewelopera >>tutaj<< lub pod numerem telefonu 608-300-600

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE