Polsat Plus Arena Gdańsk

i

Autor: polsatplusarenagdansk.pl

Polsat Plus Arena Gdańsk kończy z plastikiem! Od teraz napoje w wielorazowych kubkach

2021-10-05 10:11

Koniec z plastikiem! Mecz z Legią Warszawa był ostatnim spotkaniem na Polsat Plus Arena Gdańsk, na którym kibice kupowali zimne i gorące napoje w jednorazowych kubkach. Od teraz - miejsce jednorazówek zajmą kubki wielokrotnego użytku, za które, przy zakupie będzie pobierana kaucja w wysokości 10 zł. Gdy po meczu zwrócimy kubek - odzyskamy pieniądze.

–  Kupując napój, kibic zapłaci za kubek kaucję w wysokości 10 zł. Po meczu może kubek zwrócić i odzyskać pełną kwotę albo zachować go jako pamiątkę. Co ważne, podczas kolejnego meczu wystarczy przyjść z własnym kubkiem i płacić tylko za dolewkę – mówi Paweł Buczyński, prezes Polsat Plus Arena Gdańsk.

Nowe kubki wejdą do sprzedaży 23 października. Wtedy Lechia Gdańsk zmierzy się z Górnikiem Zabrze. 

– Nasze kubki są brendowane herbem Lechii. Liczymy więc, że wielu fanów będzie chciało po prostu je mieć – mówi Paweł Buczyński. – Kubki mamy w dwóch rozmiarach: do napojów ciepłych i zimnych – dodaje prezes Polsat Plus Arena Gdańsk.

Docelowo organizatorzy chcą też przygotować wersje okolicznościowe i kolekcjonerskie np. z wizerunkami konkretnych piłkarzy. – Na ten moment przygotowaliśmy 20 tys. kubków. Chcemy zobaczyć jak sprawdzi się ta idea – konkluduje Buczyński.

Według szacunków - rocznie, na Polsat Plus Arenie Gdańsk zużywa się aż 100 tys. plastikowych kubków. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE