Po paragonach grozy czas na... paragony łagodności. Zdjęcia podbijają internet!

i

Autor: memsekcja.pl/ canva.com

Po paragonach grozy czas na... "paragony łagodności". Zdjęcia podbijają internet!

2022-07-25 8:21

W internecie aż roi się od tzw. "paragonów grozy". Internauci pokazują, jak drogie potrafią być obiady nad morzem czy kupno lodów. Temat się zdecydowanie "przejadł", a w sieci coraz częściej widać inny, zaskakujący trend. Czym są "paragony łagodności"?

"Paragony łagodności" - skąd się wzięły?

O tym, że ceny idą go góry w zawrotnym tempie, nie trzeba nikomu przypominać. Mimo to nie trudno natknąć się w internecie na zdjęcia okraszone opisem: "paragon grozy". Mowa o cenach z kosmosu, które pojawiają się zazwyczaj w nadmorskich kurortach, ale to tez nie reguła. 

 

"Jesteśmy właśnie w Jastrzębiej Górze ceny trochę poszły w górę ale nie jakoś strasznie obiad z dwóch dań 33zł"

- pojawiły się także i tego typu opinie. To one zapoczątkowały falę tzw. "paragonów łagodności". Okazuje się, że można spędzić czas na wakacjach nie wydając fortuny! 

- czytamy na twitterze. 

Paragony łagodności podbijają sieć! 

Paragon antygrozy, czyli mniej jeść i taniej kupować. To rachunek z małego bistro w Poznaniu. Dania: barszcz ukraiński i grzybowa, a także pierogi z mięsem i naleśniki z dżemem. Właściciel łamiącym głosem przyznał, że dłużej ich nie utrzyma. "Muszę podnieść, bo wszystko drożeje"

Sonda
Czy przerażają Cię obecne ceny paliw?
Rozgrywający kadry siatkarzy Marcin Janusz o błędach w grze drużyny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE