Pakujesz tak prezenty do torebki? Robisz to źle. Tik Tokerka pokazuje magiczny trik!

i

Autor: canva/Tik Tik/@declutterpl

święta 2023

Pakujesz tak prezenty do torebki? Robisz to źle. TikTokerka pokazuje magiczny trik!

2023-11-29 8:08

Pakowanie prezentów czas start! Te mniej foremne prezenty często wręczamy w specjalnej torbie prezentowej. Zazwyczaj jednak włożony podarunek widać już przy wręczaniu. Tik Tokera pokazała jednak specjalny trik, dzięki któremu paczka wygląda bardziej elegancko! Mogłeś o tym nie wiedzieć!

Nikt Ci już nie zajrzy do torebki z prezentem! Pewnie wielu z nas pakując prezent do torebki zastanawia się nad tym, co zrobić, aby zawartość opakowania nie była widoczna z daleka. Co to za niespodzianka, kiedy prezent pod choinką widzą wszyscy, którzy przechodzą obok? Okazuje się, że jest na to sposób! Przedstawiła to TikTokerka w swoim filmie. 

Zazwyczaj taką torbę prezentową trzymamy za dwa sznurki przymocowane do boków. Przez to widać co znajduje się w środku paczki. Wystarczy jednak jeden prosty trik, żeby to zmieniać. Na filmie jego autorka pokazuje jak można, zamieniając ułożenie sznurków, sprawić, żeby torebka była zamknięta.

"Nie wierze, a ja zawsze taśmą sklejałam jak chciałam żeby ktoś nie widział"

- czytamy w komentarzach. 

Sonda
Ile planujesz wydać NA OSOBĘ na prezent świąteczny?
Jarmark Bożonarodzeniowy w Przemyślu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE