Open’er Festival 2022: Znamy headlinera, który zamknie imprezę. Wraca po 20 latach!

2021-06-02 8:59
Open'er Festival 2020 odwołany! Znamy nową datę wydarzenia
Autor: canva.com Open'er Festival 2020 odwołany! Znamy nową datę wydarzenia

Open'er Festival 2022 to kolejne wrażenia, emocje i muzyczne doznania na najwyższym poziomie. Czekaliśmy na nie długo, organizatorzy doskonale o tym wiedzą, dlatego już teraz przedstawiają nam zespół, którego występ zamknie kilkudniową imprezę. Kim jej znany na całym świecie kapela?

Open’er Festival 2022: Znamy headlinera, który zamknie imprezę. Wraca po 20 latach na festiwal

Jeden z festiwali – Open’er Festival 2020 odbył się online, a w kolejnym roku już został odwołani. Fani do ostatnich chwil liczyli, że ubiegłoroczny Opener Festival 2021 odbędzie się i będzie okazja do posłuchania swoich idoli nas żywo, porozmawiania z sympatykami muzyki. Nadzieje te legły w gruzach, kiedy organizatorzy przedstawili smutną wiadomość.

Wszystko jednak wskazuje na to, że przyszłoroczna impreza odbędzie się stacjonarnie biorąc pod uwagę liczbę zachorowań i przede wszystkim – osób zaszczepionych.

Impreza odbędzie się w Gdyni, na Lotnisku Kosakowo w dniach 29.06-2.07 2022 roku.

organizatorzy zdradzili, że dużą część zapowiedzianego wcześniej line-upu zobaczymy na festiwalu również w przyszłym roku - swój udział potwierdzili Twenty One Pilots, Michael Kiwanuka, Destroyer, Badbadnotgood oraz Seasick Steve. W końcu poznaliśmy kolejną gwiazdę, która zagra na zakończeniu imprezy.

Organizatorzy potwierdzili kolejnego headlinera, który zjawi się na wyczekiwanym festiwalu. Będzie to wyjątkowy powrót na scenę imprezy.

Ostatniego dnia imprezy wystąpi The Chemical Brothers, który zagra równo 20 lat po swoim występie na 1. edycji Open'era.

The Chemical Brothers – dwuosobowa angielska grupa muzyki elektronicznej składająca się z Toma Rowlandsa oraz Eda Simonsa. Początkowo zespół nagrywał pod nazwą The Dust Brothers i współpracował przy tworzeniu muzyki elektronicznej między innymi z The Prodigy. The Chemical Brothers w późniejszym czasie nagrywali także z takimi twórcami muzyki elektronicznej jak Moby i Underworld.

Tłumy na festiwalu food tracków w Forum Gdańsk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE