zdjęcie poglądowe

i

Autor: pixabay

Ojczym dwumiesięcznej dziewczynki z zarzutem usiłowania zabójstwa. Dziewczynka jest w śpiączce

2023-02-16 10:55

Tragedia rozegrała się w jednym z tczewskich domów. Prokuratura mówi o okrutnym znęcaniu się, którego ofiarą padła dwumiesięczna dziewczynka. Media zdradzają brutalne szczegóły sprawy.

W areszcie przebywa ojczym dziewczynki, 32 letni mężczyzna, który ma już postawione zarzuty. To usiłowanie zabójstwa. Prokuratura nie zdradza szczegółów śledztwa, wskazując na wyjątkową okrutność zdarzeń.

W tej sprawie trwają bardzo intensywne czynności mające na celu ustalenie wszelkich okoliczności dotyczące tego zdarzenia. Prokuratura Rejonowa w Tczewie prowadzi postępowanie dotyczące usiłowania zabójstwa 2-miesięcznego dziecka. W oparciu o zebrany materiał dowodowy zarzut popełnienia tego czynu został przedstawiony konkubentowi matki dziecka. Podejrzany nie przyznał się

- poinformowała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prok. Grażyna Wawryniuk.

Jak nieoficjalnie podaje portal tcz.pl, podejrzany miał bić dziecko i uderzać nim o ścianę podczas nieobecności matki dziecka. Mężczyznę miał irytować płacz 2-miesięcznej dziewczynki. 

Fakt.pl, powołując się na wypowiedzi sąsiadów informuje, że matce pobitej dziewczynki zostało odebrane pierwsze dziecko. Mężczyzna, który ma postawione zarzuty znęcał się wcześniej nad byłą partnerką.

Podali się za policjantów i sterroryzowali rodzinę. Sprawcy rozboju zatrzymani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE