Ogromny statek przewrócił się w porcie! Jest wielu rannych

i

Autor: PAP/EPA/ROBERT PERRY

Wypadek

Ogromny statek przewrócił się w porcie! Jest wielu rannych

2023-03-22 19:42

Po przewróceniu się statku w suchym doku w stolicy Szkocji 15 osób w szpitalu wylądowało w szpitalu. Na miejscu pięć ambulansów, pogotowie lotnicze i trzy drużyny ratowników. Zdjęcia mrożą krew w żyłach!

Na miejsce zdarzenia wysłano pięć ambulansów, pogotowie lotnicze i trzy drużyny ratowników. Na zdjęciach zamieszczonych na Twitterze widać duży statek oparty o ścianę suchego doku.

Lokalny radny Adam McVey przekazał, że przyczyną wypadku był silny wiatr, który przewrócił statek. "To przerażająca dla osób, które znajdowały się na pokładzie. Moje myśli są z rannymi, mam nadzieję, że wszyscy szybko powrócą do zdrowia. Proszę o unikanie tego obszaru" - napisał McVey.

Również policja z Edynburga poprosiła o niezbliżanie się do miejsca zdarzenia, aby umożliwić dostęp do rannych służbom ratowniczym. 

Książę William w brytyjskiej bazie wojskowej na terenie lotniska w Rzeszowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE