Ogród świateł Gdynia

i

Autor: Anna Gawrońska

Ogród Świateł w Gdyni

Odwiedziłam Ogród Świateł w Gdyni. Poczuj ze mną magiczny klimat [GALERIA]

W Parku Kolibki stworzony został magiczny świat Pinokia. Ogród Świateł po raz kolejny zawitał do Gdyni. Miałam okazję go odwiedzić. Magia bije ze zdjęć!

Garden of Lights to znane już w całej Polsce widowisko świetlne. Ja odwiedziłam wystawę „Pinokio” w Parku Kolibki w Gdyni. Na wstępie przywitał nas główny bohater baśni. Odwiedzając kolejne punkty na mapie parku rozświetlone były scenki z całej książki o drewnianym chłopczyku. I takim sposobem, zobaczyliśmy m.in.: Teatr Marionetek, Cyrk, Ucieczkę na Tuńczyku czy nawet wnętrze rekina. Przy każdej stacji, znajdowała się tablica z zagadkami z bajki. Tutaj dowiesz się, jak dobrze znasz „Pinokia”.

Choć wszystkie iluminacje robią ogromne wrażenie, to dzieciom najbardziej spodobają się tunele świetlne, których jest kilka na terenie parku. Tutaj poczujecie się, jak w kosmosie, a wasze pociechy dosłownie oszaleją z radości.

Na zwiedzanie Ogrodu trzeba zarezerwować sobie dłuży czas. My byliśmy z 3-letnim dzieckiem i przejście całego ogrodu zajęło nam 2 godziny. Jeśli chcecie zaliczyć dłuższe postoje przy stacjach lub skorzystać z oferty gastronomicznej, spędzicie tam znacznie więcej czasu.

Wejście do Ogrodu Świateł. Ceny biletów

Ceny biletów do Ogrodu Świateł różnią się w zależności od dnia wejścia do parku oraz wieku uczestnika. Jednorazowy wstęp w wybrany przez siebie dzień i godzinę:

  • Bilet normalny (pon-czw) - 35 zł
  • Bilet normalny (pt-ndz) - 41 zł
  • Bilet ulgowy (pon-czw) - 31 zł
  • Bilet ulgowy (pt-ndz) - 36 zł
  • Bilet dla dziecka do 100 cm – 1 zł

Bilet ulgowy przysługuje: - dzieciom do 12 roku życia - osobom powyżej 60 roku życia - osobom z niepełnosprawnościami i opiekunowi

Wstęp w dowolnym dniu i godzinie przez cały sezon:

  • Bilet sezonowy normalny – 79 zł
  • Bilet sezonowy ulgowy* - 59 zł
  • Bilet sezonowy dla dziecka do 100 cm – 1 zł

Bilety warto kupić online, wtedy ominiecie kolejkę. Są one dostępne tutaj.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Pomorskie. Odwiedziłam Ogród Świetlny w Gdyni