Netflix z reklamami

i

Autor: pixabay

media

Netflix z reklamami. Już są pierwsze zmiany w pakietach

Opcja będzie tańsza, ale wciąż płatna. W pakiecie otrzymamy dostęp do platformy, ale ze sporymi ograniczeniami i reklamami.

Najpierw Stany Zjednoczone, później Kanada i Wielka Brytania. Kiedy kolej na Polskę? Netflix wycofał ofertę Basic - najtańszy dostępny pakiet. Zastąpi go opcja z reklamami na Netflix. 

Abonament z reklamami też będzie płatna! Najtańsza opcja będzie kosztować 6,99 dolara czyli o 3 dolary mniej niż dotychczasowy Basic. 

Przy okazji prezentowania wyników za czwarty kwartał poinformowano, że liczba subskrybentów pakietów reklamowych wzrosła o prawie 70 proc. kwartał do kwartału. Plan „Basic with Ads” stanowi obecnie 40 proc. wszystkich rejestracji na Netfliksie tam, gdzie jest w ofercie -podał Netflix.

Zamierzamy wycofać nasz abonament Basic w niektórych krajach, zaczynając od Kanady i Wielkiej Brytanii w drugim kwartale tego roku

Obecnie Netflix w abonamencie z reklamami dostępny jest w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Brazylii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii, Korei Płd., Meksyku i Hiszpanii. Z tej oferty korzysta na całym świecie 23 mln użytkowników.

W bibliotece z reklamami brakuje niektórych własnych i licencjonowanych tytułów Netfliksa, takich jak "Cobra Kai", "The Crown", "House of Cards", "Breaking Bad", "Peaky Blinders" czy "Sposób na morderstwo".

GALERIA: Żuraw w Gdańsku po remoncie

Pomorskie. Wybuch podczas światełka do nieba na hali sportowej w Rumi