Nagrywała relację na żywo, gdy eksplodowała za nią bomba! [WIDEO]

i

Autor: twitter.com/KyivPost

Nastolatka nagrywała relację na żywo. Po chwili nastąpiła eksplozja! [WIDEO]

2022-10-10 11:21

W poniedziałek rano doszło potężnych eksplozji w Ukrainie. Ludzie są przerażeni. Do sieci trafia coraz więcej filmów. Jeden z nich jest szczególnie wstrząsający. Młoda Ukraina nagrywała telefonem relację na żywo, kiedy nagle tuż za jej plecami nastąpił wybuch.

W poniedziałek doszło do zmasowanego rosyjskiego ataku rakietowego na szereg miast w większości regionów Ukrainy. Pociski uderzyły m.in. w centrum Kijowa, w Zaporoże oraz w miasta obwodów dniepropietrowskiego i mikołajowskiego. O wybuchach i uruchomieniu systemów obrony przeciwrakietowej informowały władze lokalne i regionalne m.in. we Lwowie, Tarnopolu i Chmielnickim.

- W wyniku rosyjskich ataków rakietowych w poniedziałek na terenie całej Ukrainy zginęło około 10 osób, a blisko 60 zostało rannych - przekazała rzeczniczka prasowa ukraińskiej policji Marianna Rewa.

Naszemu reporterowi udało się porozmawiać z mieszkańcami Kijowa. - Dwa wybuchy usłyszałam tuż obok dworca autobusowego. To było straszne... Szczerze mówiąc zaczęłam mieć histerię, realne zagrożenie tuż obok, to naprawdę było okropne - mówi w rozmowie z nami Polina, która w momencie eksplozji była na ulicach Kijowa.

Do sieci trafiło też przerażające nagranie, na którym młoda Ukrainka idzie, nagrywając siebie na relację do mediów społecznościowych. Nagle odwraca się i widać jej przerażoną minę. Po chwili widzimy i słyszymy też wybuch. Telefon nagrał całe zajście.

Sonda
Czy wierzysz, że Ukraina wygra wojnę?
Ksiądz miał udzielić chrztu i ślubu. Staś umarł przed kościołem. "Miała być radość, będą łzy"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE