Namocz ręcznik papierowy i połóż w piekarniku. Wygląda głupio, ale działa

i

Autor: pexels.com

Namocz ręcznik papierowy i połóż w piekarniku. Wygląda głupio, ale efekt Cię zaskoczy!

2023-03-25 1:40

Triki związane z używaniem ręcznika papierowego mogą naprawdę zdziałać cuda. Jednym z nich jest położenie namoczonego ręcznika na dnie piekarnika. Wystarczy 15 minut i możemy zobaczyć efekty!

Gdyby stworzyć ranking miejsc, których najbardziej nie lubimy czyścić, zdecydowanie piekarnik znalazły się na podium. Albo o nim zapominamy, ale niefortunnie ser z naszej zapiekanki spadnie na sam środek blaszki i zostanie tam na kolejne godziny. A potem to już tylko modlitwa pomoże, żeby to doczyścić. Okazuje się, że nie! Jak wiemy, domowe sposoby na szorowanie takich miejsc sprawdzają się najbardziej! 

Czyszczenia piekarnika może być naprawdę proste. Wystarczy... ręcznik papierowy. Wielu z nas z pewnością przeciera nim piekarnik w połączeniu z jakimś specjalnym płynem. Można jednak inaczej.

Namocz ręcznik papierowy i połóż w piekarniku. Wygląda głupio, ale działa

Wystarczy zalać tabletkę do zmywarki gorącą wodą i wymieszać do rozpuszczenia. Należy pamiętać, że woda nie może być wrząca. Następnie w rękawiczkach trzeba zwilżyć w roztworze ręczniki papierowe i wyłożyć je na całej powierzchni piekarnika. Brud będzie wtedy schodził zdecydowanie szybciej. Wystarczy 15 minut i  można zacząć czyścić piekarnik. 

Ręcznik papierowy dobry na wszystko! 

Nie samym szorowaniem człowiek żyje, a ręcznik papierowy ma wiele innych zastosowań. Dla przykładu, żeby chleb nie tracił smaku po rozmrożeniu wystarczy owinąć go szybciej ręcznikiem papierowym. Później dopiero zawinąć szczelnie w folię i dopiero włożyć do zamrażalnika. 

P. ZGORZELSKI: TRZECIA KADENCJA PIS TO MÓGŁBY BYĆ KONIEC DEMOKRACJI
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE