Gdańsk nocą

i

Autor: gdansk.pl

Najromantyczniej w Polsce jest w Trójmieście! Badania mówią same za siebie

2023-02-13 7:37

Nie musimy jechać do Paryża czy Wenecji by spędzić najbardziej romantyczny wieczór z ukochaną osobą. Jak wskazują badania, równie dobrym do tego miejscem jest Trójmiasto!

W okolicach 14 lutego, wszystko co romantyczne jest na topie. A w TOP 3 najbardziej romantycznych miejsc jest Trójmiasto. Z okazji zbliżającego się święta zakochanych Kantar na zlecenie aplikacji mobilności miejskiej FREENOW przeprowadził ankietę wśród mieszkańców polskich miast. Zapytali o kilka spraw.

Jak spędzić romantyczny wieczór w mieście?

Według 86% Polaków wspólny powrót taksówką jest postrzegany jako romantyczne zwieńczenie randki, a według blisko 2/3 z nich to dobra okazja do pierwszego pocałunku. 30% mieszkańców polskich miast wyznaje, że przeżyło romantyczne chwile ze swoją parą, wracając taksówką z randki. Skoro walentynki w mieście, to pozostaje jeszcze pytanie: gdzie je najlepiej spędzić?

Trójmiasto najbardziej romantyczną lokalizacją

Jak wynika z raportu “Randkowanie i mobilność miejska. FREENOW 20231”, według 30% Polaków najbardziej romantycznym polskim miastem jest Kraków, drugie miejsce zajmuje Trójmiasto (18%), a trzecie - Wrocław (15%). Pozostaje więc sprawdzić, czy tak jest naprawdę. A co najlepsze na randkę: Gdańsk, Sopot czy Gdynia?

Bezpieczne Ferie i Walentynki na lodowisku w Przemyślu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE