Najpopularniejsze lalki świata w Galerii Morena

2022-05-21 7:00
Najpopularniejsze lalki świata w Galerii Morena
Autor: materiały promocyjne

Przez dwa majowe tygodnie Morena stanie się domem dla najpopularniejszych lalek na świecie. Wraz z zabawkami L.O.L. Surprise!™ galerię wypełnią liczne atrakcje dla najmłodszych.

Zabawa rozpocznie się już 16 maja i potrwa do soboty, 28 maja. W ramach wystawy przygotowano niepowtarzalne fotobudki, pokój do unboxingu i pełnowymiarowy samochód dla lalek. Odwiedzające Morenę dzieci będą mogły popisać się swoją kreatywnością w strefie plastycznej, wziąć udział w konkursie na najlepszy unboxing lalki czy poznać ich modele z całego świata.

L.O.L. Surprise!™ należą do najpopularniejszych zabawek na świecie. Lalki pakowane są w charakterystyczne kule, których zawartość jest niespodzianką. Oprócz kolorowych lalek znajdują się w nich także gadżety i ubranka, dzięki którym dzieci mogą zmieniać ich wygląd.

Najpopularniejsze lalki świata w Galerii Morena
Autor: materiały promocyjne

Organizatorzy wystawy gorąco zachęcają do wspólnej zabawy z Divą, Queen Bee, MC Swag i VRQT! Szczegóły imprezy można znaleźć na stronie Galerii Morena i na Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE