Plaża w Uniejowie

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. jochemy /zdjęcie ilustracyjne

Najpiękniejsze plaże w Polsce w 2022 roku! Musisz je zobaczyć

2022-06-30 13:59

Jeżeli uważacie, że plaża to jedynie piasek i woda, to jesteście w ogromnym błędzie! Dla tych, którzy chcą się poczuć jak w zagranicznym kurorcie, mamy ranking najpiękniejszych plaż w Polsce 2022 przygotowany przez magazyn Travelist. Zapierają dech w piersiach!

Każdy kto planuje wakacje w Polsce, chciałby się wybrać na najpiękniejszą plażę. Wybór nie jest taki prosty, ponieważ wiele miejscowości zachęca swoimi urokami. Jak tu wybrać? Chętnie podpowiemy!

Ze względów na prognozy synoptyków, można śmiało przypuszcza, że Bałtyk ponownie będzie się cieszył sporą popularnością w okresie wakacyjnym. Dla osób, które w tym roku postanowiły wypocząć nad polskim morzem, przygotowano zestawienie 10 najpiękniejszych plaż na Wybrzeżu w trwającym już sezonie 2022. Jak prezentuje się czołowa dziesiątka magazynu Travelist? Szczegóły do sprawdzenia poniżej.

Sonda
Gdzie najlepiej spędzić wakacje w Polsce?
Zwierzęta dostały kurtyny wodne na upalne dni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE