Najlepsze cukiernie w Trójmieście. TOP 10! Tutaj zjesz przepyszne desery

2023-05-30 14:45

Czy może być coś lepszego niż torcik czekoladowy z wiśniami i jeszcze więcej czekolady? Albo… ciepłe pączki z domową konfiturą? Odpowiadamy – nie ma! Dlatego przygotowaliśmy listę najlepszych cukierni w Trójmieście. Takie TOP 10!

Mówi się, że słodycze psują zęby i charakter, ale ile dają rozkoszy... Czasami warto dopuścić się grzechu i zjeść pyszny kawałek ciacha, ewentualnie trzy.

Najlepsze cukiernie w Trójmieście

Cukiernie oferują wiele produktów. Od ciasteczek, poprzez drożdżówki i pączki, ciasta i torty okolicznościowe przygotowywane na indywidualne zamówienie. Coraz częściej właściciele cukierni odchodzą od gotowych produktów. Najczęściej są to jednak staranie przygotowywane, domowe słodkości.

Na przygotowanej przez nas liście znajdują się cukiernie z Gdańska, Gdyni i Sopotu, które oferują pyszne wypieki z domowym konfiturami i kremami. Oto TOP 10 wśród trójmiejskich cukierni według opinii klientów na Google!

Robią gofry w kształcie genitaliów. Poznańska cukiernia robi furorę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE