zdjęcie poglądowe

i

Autor: Gdańsk.pl

Kryminalne

Na targach bursztynu skradziono naszyjnik z koralowcem. Jego wartość to 65 tysięcy złotych!

2023-03-27 8:48

Złodziej nie był zainteresowany genialnymi pracami z bursztynu, prezentowanymi na targach. Jego łupem padł koralowy naszyjnik. Policja szuka sprawcy, który wyniósł go z zamkniętych targów organizowanych w Gdańsku.

Ta kradzież na Amberif Spring

Ta kradzież nie mogła być przypadkowa. Złodziej pojawił się na największej w tej części Europy imprezie jubilerskiej. Wiosenna edycja targów Amberif Spring jest imprezą o charakterze branżowym i nie jest otwarta dla publiczności. Wydarzenie zorganizowano w trzech halach Międzynarodowych Targów Gdańskich AmberExpo, przy ul. Żaglowej 11. 

Skradziony naszyjnik z koralowca

Jak przekazała podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, policjanci zostali powiadomieni, że na terenie targów odbywających się przy ul. Żaglowej w Gdańsku skradziony został naszyjnik z koralowca.

Zgłaszający wycenił straty na ponad 65 tys. zł. Policjanci od razu zajęli się sprawą. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, przesłuchali świadka oraz sprawdzili teren pod kątem obecności monitoringu

- poinformowała rzecznik.

Dodała, że funkcjonariusze zbierają i analizują informacje, które docierają do nich na temat tej sprawy i prowadzą czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy przestępstwa.

Historia z Koprem - Bursztynowy Słowik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE