Na Kaszubach wyłowiono ciało z jeziora! Mężczyzny nie udało się uratować

i

Autor: Pixabay.com

Na sygnale

Na Kaszubach wyłowiono ciało z jeziora! Mężczyzny nie udało się uratować

2023-09-23 16:26

W sobotę w południe z Jeziora Stężyckiego w powiecie kartuskim (Pomorskie) wyłowiono ciało 46-letniego wędkarza. Służby przez godzinę prowadziły poszukiwania mężczyzny, który wypadł z łódki do wody.

Akcja poszukiwawcza mężczyzny, który wypadł z łódki na Jeziorze Stężyckim w powiecie kartuskim rozpoczęła się w sobotę po godz. 11.

"Na miejsce skierowano policjantów i służby ratownicze, które natychmiast podjęły działania. Policjanci ustalili, że dwóch mężczyzn wypłynęło łódką na ryby. Nagle 46-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego wpadł do wody i zniknął pod taflą" - przekazała pełniąca obowiązki oficera prasowego kartuskiej policji asp. Karolina Jędrzejczak.

Wyjaśniła, że godzinę później, z wody wyłowiono ciało poszukiwanego mężczyzny. "Niestety pomimo pomocy i reanimacji, 46-latka nie udało się uratować" - dodała.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny oraz przesłuchali świadków.

Jak zaoszczędzić na zwiedzaniu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE