Mieszkaniowe nowości w ofercie Grupy Inwestycyjnej Hossa

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Mieszkaniowe nowości w ofercie Grupy Inwestycyjnej Hossa

2022-06-09 12:23

Nowości mieszkaniowe od Hossy! Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Nietuzinkowego mieszkania na osiedlu o wyrazistej i nowoczesnej architekturze, a może loftu? O nowościach dewelopera przeczytacie w tym artykule.

W ostatnich tygodniach trójmiejski deweloper wprowadził do sprzedaży wiele ciekawych nowości do swojej oferty mieszkaniowej. Nowe budynki mieszkalne powstaną w ramach cieszących się dużą popularnością inwestycji Hossy w Gdańskim Kiełpinku, we Wrzeszczu oraz w Gdyni Chwarznie-Wiczlinie.

Mieszkaniowe nowości w ofercie Grupy Inwestycyjnej Hossa

i

Autor: Materiały prasowe Nowa Ustawa Deweloperska nakłada na flipperów, ale też innych przedsiębiorców, niebędących deweloperami w obrocie mieszkaniami na rynku pierwotnym z nabywcami – konsumentami szereg obowiązków, w tym w szczególności informacyjnych, które mają na celu chronić interes nabywców

Enklawa w sercu tętniącej życiem dzielnicy

Szczególnie warto zwrócić uwagę na Sokółkę Kamrowskiego - to najnowszy wielorodzinny projekt Hossy, który deweloper realizuje w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Kameralny kompleks tworzą dwa budynki z podziemnymi halami garażowymi przy ul. Kamrowskiego. Jako pierwsze do oferty wprowadzone zostały mieszkania w budynku przy ul. Kamrowskiego 13. Będą to lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 41 do 90 mkw.

Lokalizacja osiedla jest ogromną zaletą tej oferty. Bliskość istniejącej infrastruktury dzielnicy - licznych obiektów handlowych, różnorodnych usług, przychodni, placówek edukacyjnych, jak i dostępność komunikacji miejskiej zapewnią mieszkańcom nowego osiedla wygodę codziennego życia.

Najlepsze tradycje znanej Sokółki

Sokółka Kamrowskiego to projekt, który zarówno poprzez swoją lokalizację, charakter zabudowy, jak i architekturę nawiązuje do najlepszych tradycji dobrze znanego i lubianego przez Gdynian osiedla Sokółka. Z kolei części wspólne budynków to autorskie aranżacje nawiązujące do kultury regionu i zapewniające wnętrzom indywidualny charakter.

Mieszkaniowe nowości w ofercie Grupy Inwestycyjnej Hossa

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Przyjazną architekturę budynków dopełnia staranne zagospodarowanie terenu, które stworzą różnorodna zieleń i mała architektura. Kameralny plac zabaw zlokalizowany wewnątrz dziedzińca powstanie z myślą o najmłodszych mieszkańcach.

Mieszkania na miarę nowych potrzeb

W mieszkaniach nowej Sokółki zadbano o funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Projektanci brali również pod uwagę obecne potrzeby mieszkańców wygospodarowując w części lokali dodatkowy pokój, który może posłużyć m.in. do pracy zdalnej. W zależności od wielkości lokalu przewidziane zostały również dodatkowe łazienki i pomieszczenia wc.

Dzięki dużym przeszkleniom wnętrza pomieszczeń będą dobrze doświetlone, a przestronne balkony, tarasy i ogródki mieszkań parterowych zapewnią dodatkową przestrzeń do spędzania chwil z rodziną.

Dla rodziny z przedszkolakiem

Sokółka Kamrowskiego to doskonały wybór dla rodziców z małymi dziećmi. W sąsiedztwie osiedla funkcjonuje Przedszkole nr 58. W zasięgu krótkiego spaceru od Sokółki znajdują się inne przedszkola, żłobki oraz punkty opieki dla najmłodszych.

Mieszkaniowe nowości w ofercie Grupy Inwestycyjnej Hossa

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Osiedle ma również wygodny dostęp do rodzinnych stref sportowo-rekreacyjnych. W odległości około 400 m znajduje się duży plac zabaw z boiskami i street workout, a podczas 10-minutowego spaceru dotrzemy do terenu rekreacyjnego Zielona Dolina ze zjeżdżalniami, linarium i tyrolką oraz trasy rekreacyjnej Potoku Wiczlińskiego, doskonałej do spacerów z wózkiem dziecięcym i jazdy na rolkach.

Ostatni etap Sokółki Zielenisz

Kompleks przy ul. Kamrowskiego to nie jedyna nowość w tej dzielnicy. O kolejne budynki Hossa powiększyła też ofertę Sokółki Zielenisz. Nową cześć osiedla stanowi kompleks czterech budynków mieszkalnych u zbiegu ulic Staniszewskiego i Baranauskausa, obejmujący również pierzchnie handlowo-usługowe skupione wokół miejskiego skweru.

Mieszkaniowe nowości w ofercie Grupy Inwestycyjnej Hossa

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Projekt wyróżnia obecność architektonicznej dominanty – jeden z budynków będzie nieco przewyższał pozostałą część osiedla. Do sprzedaży trafiły właśnie ostatnie dwa budynki przy ulicy Staniszewskiego 19 i 21. W ofercie są mieszkania o powierzchni 44 do 94 mkw. Deweloper planuje zakończenie inwestycji w III kwartale 2024 r.

Osiedle z własnym przystankiem PKM

Grupa Inwestycyjna Hossa rozbudowuje także swoje inwestycje w Gdańsku.

Mieszkaniowe nowości w ofercie Grupy Inwestycyjnej Hossa

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Do oferty Wiszących Ogrodów w Kiełpinku dołączyły mieszkania w dwóch nowych budynkach przy ulicy Osińskiego. Osiedle to wyróżnia się doskonale skomunikowaną lokalizacją, m.in. dzięki przebiegającej w pobliżu trasie WZ oraz linii PKM-ki. Mieszkańcy mają blisko zarówno do Wrzeszcza, śródmieścia Gdańska, jak i innych części aglomeracji. Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z licznymi trasami pieszo-rowerowymi oraz terenami rekreacyjnymi dodatkowo podnosi jakość życia na osiedlu, umożliwiając aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Budynki z nowej oferty powstaną w sąsiedztwie osiedlowej strefy rekreacyjnej. Ich lokalizacja zapewnia również wygodny dostęp do sklepów i usług przy ul. Przytulnej oraz pobliskiego przedszkola Marchewka.

Mieszkaniowe nowości w ofercie Grupy Inwestycyjnej Hossa

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Czteropiętrowe budynki, wyposażone w windy i podziemne hale garażowe zawierają mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 35 do 103 m2. Każde mieszkanie będzie dysponowało ogrodem, balkonem lub tarasem. Planowany termin odbioru to IV kwartał 2023 r.

Nowy kwartał kamienic we Wrzeszczu

W ofercie Hossy również pojawiły się mieszkania w ramach szóstego kwartału gdańskiego Garnizonu. W tej prestiżowej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie parkowych przestrzeni Garnizonu Kultury oraz istniejącej zabudowy apartamentowej, powstaną cztery kamienice mieszkalne ( Leśmiana 8, 10, 12 oraz Hemara 4) z lokalami o powierzchniach od 30-metrowych studio po apartamenty liczące 137 mkw. Duża część mieszkań, począwszy od pierwszego po ostatnie piętro, będzie dysponowała tarasami, co w śródmiejskiej zabudowie jest rzadkością. Pozostałe mieszkania wyposażone będą w balkony lub loggie. Mieszkania będą gotowe do odbioru w marcu 2025 roku.

Mieszkaniowe nowości w ofercie Grupy Inwestycyjnej Hossa

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Tradycyjnie w przypadku Garnizonu deweloper przeznaczył parter kwartału na lokale handlowo-usługowe, zaś pod jego zabudową powstanie dwupoziomowa hala garażowa.

Przykładowe lokale z nowej oferty Hossy dostępne są na stronie www.hossa.gda.pl. Po więcej szczegółów dotyczących oferty deweloper serdecznie zaprasza do swoich biur sprzedaży w Gdańsku oraz Gdyni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE