Lechia Gdańsk wraca do ligowych meczów. Wymuszona przerwa trwała 3 tygodnie

2020-10-16 12:24 Patryk Rosiński
Lechia Gdańsk zagra z Pogonią Szczecin 19 października
Autor: Patryk Rosiński Lechia Gdańsk zagra z Pogonią Szczecin 19 października

Sezon 2020/21 piłkarskiej Ekstraklasy nie należy do najprostszych. Mecze są przekładane z powodu kwarantanny w klubach, do tego dochodzą jeszcze zgrupowania reprezentacji. Z tych powodów, Lechia Gdańsk ostatni mecz rozegrała 26 września.

Tak trenuje krakowska drużyna quidditcha

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Lechia Gdańsk zagra pierwszy ligowy mecz po 3 tygodniowej przerwie. W poniedziałek 19 października na własnym boisku zmierzą się z Pogonią Szczecin. Jak podkreśla trener drużyny, przygotowania w tym sezonie nie należą do najłatwiejszych.

- Trenujemy w grupach, w związku z ostrożnością. Do tego długie przerwy między meczami. Ciężko jest ocenić obecny poziom - mówił Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk. Posłuchaj:

Posłuchaj co o obecnych przygotowaniach sądzi trener Lechii Gdańsk:

W związku z wprowadzeniem w Gdańsku czerwonej strefy, wszystkie wydarzenia sportowe odbywają się bez udziału publiczności. Zatem zaplanowany na poniedziałek 19 października mecz na Stadionie w Gdańsku rozegrany zostanie bez kibiców.

- Gramy dla kibiców, a więc mecze bez nich nie są wcale łatwe. Ale zdajemy sobie sprawę, że w tym momencie mamy dodatkowe zadanie - dodaje Stokowiec. Posłuchaj:

Posłuchaj co o braku publiczności sądzi trener Lechii Gdańsk;

Początek meczu Lechii Gdańsk z Pogonią Szczecin w poniedziałek 19 października o godzinie 20.30.