Kup karnet do parku JUMPCITY i zabij jesienną nudę. Teraz w promocyjnej cenie!

2020-10-12 7:00 Artykuł sponsorowany

Zimno i brak słońca powodują, że zaczynasz popadać w jesienną chandrę? Mamy na to sposób! Regularne wypady ze znajomymi do Parku Trampolin JUMPCITY. Już w minutę zrobi Ci się nie tylko gorąco, ale też wróci dobry humor. Co jeszcze daje regularne skakanie na trampolinach? O tym przeczytasz na ESKA Trójmiasto.

Jak wykorzystać jesienne wieczory i nie dać się nudzie?

Wielu z nas uznaje, że skoro za oknem jest ciemno, to oznacza, że dzień się skończył i jedyne co nam pozostaje to zamknąć się w czterech ścianach. Oczywiście to nic złego, ale czy nie lepiej spędzić ten czas bardziej atrakcyjnie? Nic przecież nie stoi na przeszkodzie, by zapisać się np. na trampoliny! To nie tylko mnóstwo frajdy, wybuchowa dawka endorfin, ale również okazja do poprawy naszej kondycji.

Trampoliny. Oto powody, dla których warto skakać

Trampoliny to fantastyczny sposób na rozwój motoryki naszego ciała, są też bardzo pomocne w poprawie stabilizacji i równowagi. Skakanie na trampolinie to przede wszystkim praca dla mięśni głębokich, które odpowiadają m.in. za prawidłową postawę naszego ciała czy poruszanie się. Wiele osób odwiedza Parki Trampolin JUMPCITY również po to, by dobrze przygotować się do startu w wybranych dyscyplinach. Są to np. sporty wodne takie jak windsurfing czy żeglarstwo. Trenują tu także zawodnicy i amatorzy sportów motorowych.

W Parku Trampolin JUMPCITY każdy znajdzie coś dla siebie. We wszystkich obiektach dostępne są baseny z gąbkami, areny z koszami do ćwiczenia wsadów, ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe oraz areny dodgeball przeznaczone do gry w zbijaka. To również miejsce, w którym spełnicie swoje marzenia o lataniu i przekonacie się, że walka z grawitacją jest możliwa! Chętnych wykwalifikowana kadra skoczków nauczy skakać i robić fikołki w kontrolowany sposób.

Park Trampolin JUMPCITY. Zobacz, dlaczego warto tam zajrzeć
Autor: Materiały promocyjne

Promocyjna akcja Parku Trampolin JUMPCITY. Kup karnet, skacz taniej

Sezon jesienno-zimowy to doskonały czas, by zacząć regularnie uprawiać różnego rodzaju sporty. Zwłaszcza że w Parku Trampolin JUMPCITY można wykupić karnet pozwalający na regularne korzystanie z obiektów, przy zmniejszonym koszcie pojedynczego wejścia. Karnet to 6 wejść w cenie 5. Jest ważny przez 6 tygodni od daty zakupu.

Nie pozostaje więc Ci nic innego, jak zrzucić z siebie ciepły kocyk, zgarnąć paczkę znajomych lub rodzinkę i wybrać się do Parku Trampolin JUMPCITY. Znajdziesz go w aż czterech lokalizacjach:

JUMPCITY Gdynia

  • ul. Tadeusza Wendy 7/9 81-341 Gdynia, tel: 58 380 07 70
  • otwarte w godz: 12-21 (16-17 godzinna przerwa techniczna na dezynfekcje); Airspace w godz: 12-20 (o 16 krótka przerwa techniczna na dezynfekcje)

JUMPCITY Gdańsk

  • al. Grunwaldzka 355 (vis-a-vis Uniwersytetu Gdańskiego) 80-309 Gdańsk, tel: 58 380 80 88
  • otwarte w godz: 10-21 (15-16 godzinna przerwa techniczna)

JUMPCITY Rumia

  • ul. Grunwaldzka 108 (Port Rumia) 84-230 Rumia, tel: 58 380 17 65
  • otwarte w godz: 12-21 (16-17 godzinna przerwa techniczna na dezynfekcje)

JUMPCITY Katowice

  • ul. Tadeusza Kościuszki 227 40-600 Katowice, tel: 32 781 88 84
  • otwarte w godz: 12-21 (16-17 godzinna przerwa techniczna na dezynfekcje)

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej. Odwiedź też JUMPCITY na Facebooku, by być na bieżąco i nie przegapić kolejnych promocji!

Artykuł sponsorowany