Kradzież podczas targów w Gdańsku. Przywłaszczył bardzo cenny naszyjnik

i

Autor: Pixabay.com

Kryminalne

Kradzież podczas targów w Gdańsku. Przywłaszczył bardzo cenny naszyjnik

2023-03-25 15:02

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży biżuterii na terenie Międzynarodowych Targów Bursztynu i Biżuterii, które odbywają się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AMBEREXPO w Gdańsku. Straty wyceniono na ponad 65 tys. zł.

Jak przekazała PAP podinsp. Magdalena Ciska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, policjanci zostali powiadomieni, że na terenie targów odbywających się przy ul. Żaglowej w Gdańsku skradziony został naszyjnik z koralowca.

„Zgłaszający wycenił straty na ponad 65 tys. zł. Policjanci od razu zajęli się sprawą. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, przesłuchali świadka oraz sprawdzili teren pod kątem obecności monitoringu” – poinformowała.

Dodała, że funkcjonariusze zbierają i analizują informacje, które docierają do nich na temat tej sprawy i prowadzą czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy przestępstwa.

„Wystawa Van Gogh” w Gdańsku. Przepiękne wydarzenie multisensoryczne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE