Kradli opony i paliwo - są w rękach policji!

2021-10-12 8:38
Kradli opony i paliwo - są w rękach policji!
Autor: KPP Wejherowo

Kryminalni z Wejherowa zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z kradzieżami i włamaniami, do których dochodziło w Wejherowie i Redzie. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Zostali już przesłuchani oraz usłyszeli zarzuty. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia, za kradzież z włamaniem nawet do 10 lat.

W minionym tygodniu policjanci kryminalni z wejherowskiej komendy pracując nad sprawami zgłoszonych kradzieży i włamań ustalili tożsamość dwóch sprawców i zatrzymali 20 i 27 latka. Kryminalni pracowali nad siedmioma sprawami, w tym czterema włamaniami i trzema kradzieżami mienia.

"Ze zgłoszeń wynikało, że mężczyźni kradli komplety kół z alufelgami, a ze zbiorników kradli paliwo z terenu Wejherowa i Redy"

- komentują mundurowi. 

Część kradzionych kół została odzyskana przez policjantów.

Mężczyźni już zostali przesłuchani oraz usłyszeli zarzuty. Kradzież mienia jest przestępstwem za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za kradzież z włamaniem grozi kara od roku do 10 lat.

Zatrzymanie mężczyzny, który śmiertelnie potrącił 4-latka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE