Kawosz z Pomorza w rękach policji! Nakradł 54 paczki kawy

i

Autor: Pomorska policja

Kawosz z Pomorza w rękach policji! Nakradł 54 paczki kawy

2023-02-24 10:04

O nietypową kradzież pokusił się 28-latek z Pomorza. Ukradł 54 opakowania kawy i 9 opakowań kapsułek do prania. Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili, że sprawca trzykrotnie przychodził do tego samego marketu i kradł znajdujący się tam towar

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie zajmujący się sprawami kradzieży ustalili, że w okresie od 9 do 11 lutego br. doszło do takiego przestępstwa na terenie Kwidzyna w jednym ze sklepów. Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili, że sprawca trzykrotnie przychodził do tego samego marketu i kradł znajdujący się tam towar.

Wizyty mężczyzny w tym sklepie skutkowały kradzieżami 54 paczek kawy i 9 opakowań kapsułek do prania. Łączne straty, jakie poniósł właściciel sklepu to ponad 1300 złotych.

- komentują mundurowi. 

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ustalili tożsamość sprawcy tego przestępstwa i zaczęli go poszukiwać. 20 lutego br. policjanci zdobyli informację, gdzie znajduje się poszukiwany 28-latek. 

 Mundurowi w ustalonym miejscu zatrzymali poszukiwanego mieszkańca Kwidzyna, którego doprowadzili do policyjnego aresztu.

 

Dzisiaj śledczy przedstawią zatrzymanemu mężczyźnie zarzut dotyczący kradzieży. Teraz losem jego losem zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Mata śpiewa disco polo? | Dokończ Piosenkę #1
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE