Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku. Gadający łoś i Wirujące Beczki czekają na odwiedzających

i

Autor: Anna Gawrońska

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku. Gadający łoś i Wirujące Beczki czekają na odwiedzających

Szalone rollercoastery, prawdziwy Święty Mikołaj, a nawet gadający Łoś to czeka na odwiedzających tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku. Nieważne czy jesteś mały, czy duży. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Sprawdźcie, jakie atrakcje jeszcze oferuje Jarmark.

Na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Gdańsku można dobrze zjeść to każdy wie. Można też zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby – to też oczywiste. Ale na odwiedzających czekają jeszcze jarmarkowe atrakcje. My zrobiliśmy dla Was przegląd każdej z nich!

Łosiowy Zakątek (Ul. Bogusławskiego)

Zaraz po wejściu główną bramą Jarmarku spotkacie gadającego Łosia. Lucek rozbawi każdego zagadując w oryginalny sposób. Kocha dzieci, z wzajemnością, w radosny sposób wprowadzając w świat Jarmarku przy ul. Bogusławskiego. W domku, w którym zamieszkuje zakupimy tworzone prosto z serca prezenty świąteczne.

Zakątek Świątecznych Podróży AmberSky (Targ Węglowy)

Idąc dalej wejdziemy w zakątek cudownej, przedświątecznej rozrywki. Tutaj znajdziemy: uwielbianą przez jarmarkowiczów Karuzelę, a tuż obok rollercoaster "Wirujące Beczki" oraz interaktywne Sanie Św. Mikołaja - symulator lotu VR.

Mikołajowy Zakątek (Targ Węglowy)

Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego nie może zabraknąć miejsca na spotkanie ze św. Mikołajem! W centrum jarmarkowej sceny można dostrzec Świetlisty Tron Św. Mikołaja. Na scenie będą odbywały się też liczne wydarzenia programowe. Tuż obok, w charytatywnym zakątku Grupy GPEC jednym guzikiem uruchomcie Magię Świąt i zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie, które zabierzecie do domu

Artystyczny Zakątek (Wielka Zbrojownia)

Wielka Zbrojownia, czyli piękna gdańska budowla, która także skrywa w sobie magię świąt. W jej wnętrzu często można znaleźć prace studentów Akademii Sztuk Pięknych. W artystycznym zakątku znajdzie się coś dla każdego - unikatowa biżuteria, ręcznie robione ozdoby, a dla najmłodszych….misiowa brama! Tam odbędą się przeróżne świąteczne warsztaty.

Anielski Zakątek (Ul. Tkacka)

To tutaj staniecie się Świątecznymi Aniołami. Zróbcie zdjęcie przy pięknych skrzydłach i pokażcie swoją anielską duszę.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Pomorskie. Odwiedziłam knajpę Harry'ego Pottera w Gdańsku