Krzysztof Rutkowski i Rutkowski Jr. na urodzinach.

i

Autor: AKPA

media

Jaki ojciec taki syn. Młody Rutkowski brał już udział w akcjach

2024-02-16 7:55

Krzysztof Rutkowski, znany z niecodziennej fryzury w kształcie sześcianu oraz działań detektywistycznych prowadzonych na granicy prawa tym razem zszokował opowieścią o życiu rodzinnym. W mediach zrobiło się głośno o Rutkowskim juniorze - syn detektywa, dziesięcioletni Krzyś bierze udział w niebezpiecznych akcjach, szukał między innymi Grzegorza Borysa.

Syn Krzysztofa Rutkowskiego w Gdyni

Detektyw Rutkowski zdradził, że jego dziesięcioletni syn chce być jak ojciec. Chłopiec bierze udział w akcjach organizowanych przez detektywa. Ostatnio był w Gdyni i brał udział w poszukiwaniach Grzegorza Borysa. Krzysztof Rutkowski wyznaczył wtedy wysoką nagrodę za pomoc w odnalezieniu mężczyzny oskarżanego o zabójstwo. Pojawił się wtedy w Gdyni ze swoim sprzętem i ekipą. Jak się okazuje, wśród jej członków był też syn Rutkowskiego. 

Rutkowski junior bierze udział w akcjach 

O tym, że syn Rutkowskiego interesuje się bronią, wojskowością i technikami śledczymi wszyscy dowiedzieli się po tym, jak Rutkowscy pokazali w sieci ostatnie urodziny syna. Sama impreza miała kosztować 100 tysięcy złotych, a jej główną atrakcją była broń i komandosi. O szczegółach zainteresowań syna Rutkowski opowiedział w podcaście "Pogadamy, Zobaczymy", gdzie ujawnił sensacyjne kulisy swojej pracy.   

Krzysztof Rutkowski przyznał, że na poszukiwania Grzegorza Borysa w Gdyni zabrał ze sobą syna Krzysia. Dziesięciolatek brał udział w akcji. 

Na pytanie, czy zabranie dziecka na poszukiwania potencjalnie niebezpiecznego przestępcy jest bezpieczne, odpowiedział, że jego zdaniem jak najbardziej tak. 

W tym przypadku nie było żadnego zagrożenia, ponieważ ja z góry założyłem, że szukamy trupa – oznajmił Rutkowski.

Policja szukając Grzegorza Borysa wciąż zakładała jednak, że może być on żywy i niebezpieczny. Co skłaniało Rutkowskiego do tego, że jego zdaniem było inaczej? Jak tłumaczył: intuicja.

ja się nie mylę – powiedział z przekonaniem podczas rozmowy.

Jak opowiadał w wywiadzie, Rutkowski junior dobrze czuje się podczas akcji i opowiadał o szczegółach wspólnych wyjazdów. Chłopiec w mediach społecznościowych w opisie profilu ma zaznaczony zawód "Przyszły Detektyw".

GALERIA: Jaguar na dnie Motławy w Gdańsku

Pomorskie. Nowe pociągi w Trójmieście. IMPULSY na trasie