Jak szybko i tanio kupić suknie ślubną? Z pomocą przychodzą Targi Używanych Sukien Ślubnych

2020-02-24 14:33
Targi Używanych Sukien Ślubnych odbędą się w Gdańsku
Autor: FB/Targi Używanych Sukien Ślubnych Targi Używanych Sukien Ślubnych odbędą się w Gdańsku

Targi Używanych Sukien Ślubnych to pierwsza taka inicjatywa w Trójmieście. Celem wydarzenia jest pomoc z znalezieniu wymarzonej kreacji ślubnej tym z Pań Młodych, które chciałyby na niej trochę zaoszczędzić.

60 sukien ślubnych w jednym miejscu. W Gdańsku odbędą się pierwsze Targi Używanych Sukien Ślubnych. Inspiracją dla organizatorek były ich własne przygotowania do ślubów. Dwie z trzech mają już ten dzień za sobą, jedna jest w trakcie dopinania wszystkich elementów. Razem postanowiły stworzyć miejsce dla przyszłych Pań Młodych, które m.in chciałyby zaoszczędzić około 70% kwoty, jaką musiałyby wydać na kupni sukni z salonu.

- W naszym województwie na aukcjach internetowych jest ponad 5 tysięcy sukien ślubnych. Ciężko jest zobaczyć je wszystkie, a co dopiero umówić się z każdą z Pań na przymiarki. Postanowiłyśmy w jednym miejscu zebrać jak najwięcej chętnych do sprzedaży kobiet i ułatwić przyszłym Paniom Młodym tę trudne poszukiwania - mówi Katarzyna Piasecka, jedna z organizatorek wydarzenia. Posłuchaj:

Posłuchaj jak będą wyglądały Targi Używanych Sukien Ślubnych:

Na miejscu przyszłe Panie Młode będą miały okazję porozmawiać z doświadczonymi koleżankami, które ten dzień mają już za sobą. Same targi odbywać się będą w jednej z gdańskich sal tanecznych, gdzie będzie można przeglądać się w szerokich lustrach. Oprócz doświadczonych byłych Pań Młodych, czekać będzie m.in. krawcowa, która pomoże w doborze odpowiedniej sukni.

- W przymiarkach towarzyszyć będzie krawcowa, która na miejscu oceni czy dany model pasuje do figury, ale czekać będzie także pomoc ze strony DJ'a, blogerki i fotografa - dodaje Piasecka. Posłuchaj:

Posłuchaj kogo jeszcze będzie można spotkać na Targach Używanych Sukien Ślubnych:

Targi Używanych Sukien Ślubnych odbędą się w sobotę 29 lutego od 11.00 do 17.00 w klubie tańca SoSalsa w Gdańsku. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE