Ile masz w sobie z Janusza? Rozwiąż nasz quiz, a się dowiesz!

i

Autor: Pixabay.com

quiz

Ile masz w sobie z Janusza? Rozwiąż nasz quiz, a się dowiesz!

2023-11-28 8:31

Kto z nas nie słyszał o stereotypowym Januszu? Ma wąsy, zakłada tzw. "żonobijkę" i jest przesadnie oszczędny, aż do chciwości. Sprawdź, czy jesteś bohaterem memów?

Kim jest Janusz? Jeden z najpopularniejszych bohaterów memów

Memy cieszą się ogromną popularnością, szczególnie te z nosaczem sundajskim, który odzwierciedla stereotypowego Janusza. Często pojawia się też określenie cebulaka.

Jak wygląda i zachowuje się Janusz z memów?

Janusz to stereotypowy Polak, który przejawia negatywne cechy - chytry i skąpy cwaniak bez kultury. Jego ulubione rozrywki do oglądanie telewizji i picie piwa. Nosi białe skarpety i sandały oraz biały podkoszulek na ramiączkach - tzw. żonobijkę. Zazwyczaj ma wąsy i jest w średnim wieku. Żoną Janusza jest Grażyna - plotkara lubiąca zakupy i typowa "madka". Ich dziećmi są Karyna i Seba.

Nie brakuje "odmian" Janusza np. Janusz biznesu.

Czy jesteś Januszem? Sprawdź nasz quiz!

Zastanawiałeś się, czy to właśnie o Tobie są memy z nosaczem? Przygotowaliśmy wyjątkowy quiz, który odpowie na pytanie - czy jesteś stereotypowym Januszem?

Ile masz w sobie z Janusza? Rozwiąż nasz quiz, a się dowiesz!

Pytanie 1 z 10
Jesteś na wakacjach w kurorcie. Czy wczesnym rankiem rezerwujesz ręcznikiem leżaki?

W tym roku pogoda jest bezlitosna dla turystów. No zobaczcie tylko te memy!

Duda na zakupach. Najlepsze memy. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE