perfumeria

i

Autor: pixabay

prezenty

Idealne perfumy istnieją, ale każdy ma swoje. Sprawdź zapach, który pasuje do ciebie, a wybrać pomoże go twój znak zodiaku!

Wybór perfum bywa niekiedy trudny. Mamy swoje ulubione, ale od czego zależy, że właśnie w tym zapachu czujemy się dobrze? Wiele mówi o tym teoria o zapachach oraz znakach zodiaku. Są takie, które pokochamy od razu. W naszej galerii sprawdzisz, jakie nutki zapachowe najbardziej będą ci odpowiadać!

Nutki korzenne, świeże, kwiatowe, a może piżmowe? Jakie zapachy odpowiadają najbardziej kobietom energicznym, które pasują do tych o spokojnym usposobieniu? Okazuje się, ze zapach można wybrać również w oparciu o datę urodzenia. A dokładniej mówiąc, wszystko zależy od naszego znaku zodiaku. 

Jak wybrać idealne perfumy?

Ten, kto spędził godziny prze półką z flakonami wie, ze wybór odpowiednich perfum do prostych nie należy. Jeszcze trudniej jest, gdy chcemy wybrać zapach dla kogoś i szukamy prezentu. Tu sugerowanie się znakiem zodiaku w wyborze perfum może być kluczowe. Wystarczy data urodzenia i możemy w ślepo brać zapach, mając pewność, że się spodoba. Oczywiście odpowiednio dobrane zapachy zależą od temperamentu, osobowości i emocjonalności danej osoby, zawsze warto sprawdzić jak pachną na ciele, ale nasze podpowiedzi dotyczące nut zapachowych sprawdzają się w każdym przypadku. Zobacz galerię poniżej.

GALERIA: Tak Polacy wybierają kierunki na wakacje 2024!

Byliśmy na bazarze w Katarze! Perfumy w cenie samochodu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE